شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.
برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

خیر. برای ثبت سفارش بدون عضویت هم میتوانید اقدام کنید. اما طبیعتا در سفارش های بعدی نمیتوانید از کد تخفیف و مزایای مشتریان الیسوم برخوردار شوید لذا پیشنهاد میکنیم ثبت نام کرده و به عنوان کاربر خرید کنید.

دقیقا مزیت فروشگاه اینترنتی همین است که بتوانید هر ساعت از شبانه روز خرید خود را انجام دهید. واحد فروش و پشتیبانی هم در ساعات کاری آماده پاسخگویی به شماست.

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد.

مشکلی در این زمینه وجود ندارد فقط محدود به ساعات کاری خواهید بود. در صورتی که محصول مورد نظرتان را انتخاب کرده اید و پاسخ سوالاتتان در صفحه معرفی محصول داده شده، سریعترین راه سفارش از طریق وبسایت است.